Player Profile

Федоров Андрій ФК Маестро

Андрій Федоров

5 захисник

Дата народження :16.06.1971 р
Зріст :181 см
Вага :86 кг

Народився і виріс в м.Київ.16 червня 1971 р, в Пологовому будинку №2 в 7:42 ранку.

Батьки мене не планували, але як виявилося ще як планувала бабуся, ось такий ось парадокс!

Закінчив 2 загальноосвітні школи часів СРСР до 8 класу школу №8, (через високий ступінь комунікабельність мене в 9-ий не взяли, навіщо в школі ще один Чегевара?), Потім 2 роки в одній з кращих шкіл міста №114. Дуже сильний викладацький  склад, так як ходив туди як в Синагогу! (Ну ви зрозуміли)

Далі Пед Університет ім. Драгоманова та навчання на одному курсі з нинішнім мером м.Києва Віталієм Кличком там же була Школа Вищого Спортивного Майстерності з боксу, де навчався і Абсолютний Чемпіон Світу з боксу Володя Кличко!

Виконавши норматив КМС СРСР, а це в той час було оч круто організовуючи щороку дні факультету фіз виховання я зрозумів, що з боксом пора зав’язувати і мені пряма дорога в творчому напрямку так як поняття слова Шоу Бізнес тоді ще ніхто не розумів, а я здогадувався !))

1992-1997 знімався в хронікально-документальний фільм “Лихі 90-е” і залишився живий, а це і було як “Оскар” отримати і є ноги, щоб вийти, а руки, щоб прийняти нагороду!

1997-1999 р.р Один з перших МС в кращому нічному клубі міста “Динамо Люкс”, де виступити артисту або просто відпочити було дуже престижно!

1998-2003 р.р Арт Директор найбільшого Концертно Танцювально Розважального Центру “Бінго”

В цей же час перші зйомки на ТБ телеканал “Інтер” програма “За Північ” з Катею Виноградової щосуботи за участю зірок естради тоді вже СНД!

2003-2006 Самостійна творча кар’єра, де працював в різних радіо, тв проектах які дозволили мені в команді радіоведучих приймати участь в шоу “Форт Буаярд” у Франції!

З 2006 року і до цього дня знімаюся в різних проектах як учасник, останній на ТБ Каналі СТБ “Світамі за скарбом”.

Проводжу розважальні семінари в різних точках світу для великих компаній, знімався в кіно (невеликі ролі), веду як ринганонсер боксерські шоу, авто-, мото- гонки, ну і простіше назвати компанії з якими я не працював як ведучий!

На даний момент озвучую дуже велика кількість реклами, серіалів і так само кіно яке ви дивитеся в кінотеатрах і на блакитних екранах ТВ!

Простіше написати компанії з якими я не працював, проводячи у них заходи різного калібру!

Телеканали, з якими співпрацював:

ТВ Перший Національний, 2+2, Х-Спорт, Спорт 1, EurosportnewsHD, К-1 і так далі.

ТВ 1+1, проект “Форт Буаярд”.

ТВ СТБ, фіналіст проекту “Світамі за скарбом”.

Радіо, як радіоведучий ХІТ-ФМ, Кісс ФМ.

Голос реклами різних світових брендів: БМВ, Тойота, Лексус, Мазда та інших.

Голос Музичних фестивалів Світового рівня, що проводяться в Україні.

Ведучий весіль, корпоративів, днів народжень і так далі. Їх за моєю спиною тисячі проведених в тому числі, і з колегами-зірками Шоубіза Як Росії, так і України! Лоліта Мілявська, Ксенія Собчак, Маша Єфросиніна, Аня Седакова, Ольга Сумська і так далі.

Уже 10 років як ФК Маестро мій другий рідний дім і я щасливий тут!