Новини

новини ФК Маестро

ФК Маестро виграв благодійний матч на Чемпіонаті Європи

Напередодні Дня будівельника футбольний клуб зірок “Маестро” взяв участь у неофіційній частині першого в Україні Чемпіонату Європи серед команд будівельників.

Володимир Свірський, Андрій Джеджула, Лев Парцхаладзе з Європейським кубком будівельників

Команда зірок зіграла товариський матч зі збірною будівельників і одержала перемогу з рахунком 3:1.

На поле у складі Маестро вийшли: Фоззі, Едуард Цихмейструк, Влад Сотников, Ігор Грохоцький, Артем Кай, Олександр Павлік, Ельдар Кабіров, Денис Кошкін, Дмитро Бабак, Дмитро Сукач, Юрій Борщевський, Микола Коваль, Тотті, Олександр Селіхов, Ігор Воєвуцький, Олексій Яровенко, Валентин Науменко, Володимир Мельниченко, Володимир Луговий, Андрій Джеджула.

ФК Маестро перед матчем зі збірною Будівельників

Перший тайм пройшов у боротьбі на полі і завершився без результату. На початку другого тайму будівельники забили перший гол. Але атака Дмитра Бабака завершилася голом у відповідь.

Дмитро Бабак атакує ворота будівельників

Після цього зірки заграли активніше і Микола Коваль приніс команді ще один гол.

Микола Коваль у боротьбі за м’яч

Наприкінці матчу після фолу з боку будівельників, що призвело до видалення з поля гравця, Володимир Мельниченко реалізував штрафний.

Володимир Мельниченко

Але не тільки забитими м’ячами запам’ятався цей матч. “Маестро” принесли з собою призи – м’яч та футболку від Peak Sport Ukraine, які розіграли у перерві матчу. Всі гроші, виручені від заходів Чемпіонату, були направлені на проект благодійного фонду “Запорука“, будівництво Центру “Дача”, де онкохворі діти могли б лікуватися разом з родиною.

Ігор Грохоцький підписує м’яч і футболку для благодійного аукціона

Протягом благодійного матчу і концерту було зібрано 8500 гривень. До речі, проекту можна допомогти у будь-який час. Для цього треба зробити внесок на Українській біржі благодійності.

Андрій Джеджула розпочинає святковий концерт Маестро

Після матчу відбувся концерт, на якому виступили Артем Кай, Ігор Грохоцький, Олександр Павлік. Ведучим був Андрій Джеджула.