Новини

новини ФК Маестро

Матч з Benfica Ukrainian Football Academy

Зірковий ФК Маестро взяв участь у Дні відкритих дверей футбольної школи Benfica Ukrainian Football Academy.

Частиною заходів став матч між зіркам и українського шоубізу з учнями третього року навчання Академії (16+) та тренерами, серед яких були представники славетного португальского клубу.

Команда “Маестро” вийшла на поле таким складом:
Едуард Цихмейструк, Влад Сотников, Олексій Рева, Іван Марунич, Володимир Дубель, Михайло Дубель, Марсель Гафаров, Володимир Луговий, Дмитро Безух, Андрій Кравченко, Олександр Купідон, Андрій Федоров, Лесь Панчишин, Олексій Миронов, Максим Сімороз, Максим Комашня.

На боці суперників зіграв і спортивний директор “Маестро” Володимир Мельниченко, який є тренером Академії.

У першому таймі учні “Бенфіки” показали високі швидкості і майстерність і забили два голи.

Гравці “Маестро” мали декілька моментів, але не змогли ними скористатися результативно.

Натомість, у другому таймі відзначилися брати Дубелі, спочатку Володимир, потім Михайло. Рахунок став 2:2, час матчу добігав кінця, але після фолу був призначений штрафний у ворота “Маестро”. Вихованці “Бенфіки” реалізували момент і рахунок став 3:2.

Всі намагання маестрівців пробити оборону учнів португальского клубу, і власні помилки, не дозволяли зрівняти рахунок.

Аж раптом, буквально на останній хвилині матчу, був призначений трафний. на цей раз у бік воріт Академії. Цю можливість блискуче реалізував тренер ФК “Маестро” Едуард Цихмейструк, майстерно закинувши м’яч під перекладину.

З бойовим нічийним рахунком 3:3, команди пішли з поля.

Дякуємо Benfica Ukrainian Football Academy за запрошення і організацію заходу.