Новини

новини ФК Маестро

Олександр Ярмак зняв телесеріал

Гравець ФК “Маестро” Олександр Ярмак разом з компанією “Favorit Sport” буде знімати серіал. Багатосерійний телефільм має назву «SVOE KINO», і заснований на реальних фактах з життя репера.
одного разу йому серед ночі зателефонував п’яний багатій і запропонував прямо зараз приїхати і розважити його сина.
Що з цього вийшло, принаймні, що могло з цього вийти, глядачі побачать у серіалі вже цієї осені.
У серіалі знімалися Олександр Ярмак, Євген Янович, Арсеній Мороз, та інші.
Роботу по створенню телепродукта репер вирішив взяти на себе.
«Я 7 років сам собі придумую, знімаю і монтую всі кліпи, від цього я отримую максимальне задоволення. Попрацювавши на кількох кінопроектах в якості креативного продюсера, побачивши який дилетантський або просто байдужий підхід до творчості серед більшості проектів українського кіно, я засмутився і вирішив зробити в майбутньому самостійно гарне, чесне кіно! З січня по квітень, разом зі своїм товаришем Бочаном Романом ми писали сценарій, редагували і зараз ми реально задоволені сюжетом, лініями і драматургією в нашому серіалі. Найголовнішою нашим завданням є, через сатиру донести серйозні меседжі, що час феодалізму в нашій країні давно пройшов, люди змінилися і олігарх вже не є прикладом для суспільства. Меседж серйозний, серіал веселий, легкий і простий для сприйняття », – каже Ярмак про свою роботу.

Для Favorit Sport це перший досвід у реалізації творчих проектів. «Розв’язання складних ситуацій, яскрава музика, відмінний підбір акторів і звичайно ж запальний сюжет – це ті самі елементи, що зроблять серіал« SVOE KINO» успішним і затребуваним. Для Favorit такий проект – виклик і перший крок в реалізації творчих проектів. Нам вдалося зберегти головну філософію компанії: запалювати по життю і отримувати тільки позитивні емоції », – коментує новий проект Катерина Машівська, директор з комунікацій Favorit.

В сюжеті серіалу є певні аллюзії на відомі багатьом історії, але це тільки додає шарму витвору Ярмака.

Чекаємо на прем’єру.

Відео тизер. УВАГА! НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСІКА!

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.